Aradığınız parfümü bulamıyor musunuz? Bize sorun shop@infinitymyperfume.com veya arayın 0553 811 00 92

Ödeme ve Teslimat Bilgileri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Kuveyt Türk hesabımıza (TL) yapabilirsiniz. Ödemenizi ayrıca "Kapıda Ödeme" şeklinde, ürünü teslim aldığınız anda kargo firmasına nakit veya kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz.


2) Sipariş Bedeli İadesi


Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; (INFINITY) UMA Kozmetik San ve Tic Ltd Şti üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.  Kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemelerin iadesi, kargo firmasıyla mutabakat gerektirdiğinden daha uzun sürebilir.

3) Teslimat


Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.


Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.


Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişleriniz onaylandıktan sonra, ortalama 3 (üç) iş günü sonunda kargo firmasına teslim edilir.


5) Ürün İadesi


INFINITY (UMA Kozmetik) ’den satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içinde değiştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürünle beraber ürünün orijinal faturasını ve iade sebebinizi içeren bir not göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce +90 216 311 00 92 numaralı telefondan INFINITY müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.


 
Lütfen dikkat ediniz!


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.


Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.
Ürün hasarlı ise: Ambalajından hasarlı çıkan yeni aldığınız ürünleri, ürünün size geldiği gibi orijinal ambalajının hasar görmesini önleyecek, sağlam bir kutunun daha içine koyarak, faturanızın aslı ve onarım-değişim-iade alternatiflerinden hangisini kullanmak istediğinizi belirten bir not ile tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.


İade etmek istediğiniz ürününüzü tarafımıza göndermeden önce +90 216 311 00 92 numaralı telefondan INFINITY müşteri hizmetlerinden veya info@infinitymyperfume.com adresinden ürününüz ve prosedür ile ilgili bilgi alabilirsiniz.


Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.